O mně

Jmenuju se Lukáš, Lukáš Pelcman a říkají mi Lukáš Pelcman (ehm, očividná narážka na: „My name is Forrest, Forrest Gump and they call me Forrest Gump“).

Jsem právník. Právo je můj denní chleba. Rád proto dělám všechno možné kromě práva. Tento blog je taková libůstka naší generace mileniálů, která sahá skoro už do prehistorie internetu. No vážně, kdo dnes ještě píše blog. Obsah se z blogísků postupně přesunul na Facebook a z něj potom na Instagram. Psaný text postupně zeštihloval a postupně byl nahrazen obrázky, které je snazší konzumovat. Tak to holt je, nicméně to ale neznamená, že bych si nemohl svůj blog psát vesele dál.

Rád také čtu a původně jsem zde sdílel i své knižní recenze, ale to jsem nakonec přehodnotil a recenze už budu nechávat jen na sem. Případné zájemce tam proto odkazuji.

Co dál? Zajímá mě mnoho věcí (jen ne právo proboha) – věda, technologie, ekonomie, umění a horologie. Nové zájmy přibývají téměř každý den. Pokud jde o nenaučné knihy, mým oblíbencem je sir Terry Pratchett. Skoro mi až přijde, že téměř vše, co napíšu je homage jeho dílu a stylu.

A to je všechno, co k tomu můžu říct (ehm, další okatá narážka na Forresta).

Zpátky na čtení.